Перспективи українського експорту зернових

В Україні - колосальна різниця між внутрішнім споживанням зерна та його виробництвом . Це співвідношення обумолює зростання , оскільки українські сільгосптоваровиробники продовжують нарощувати виробництво , – заявив Глава українського підрозділу одного з найбільших світових трейдерів сільгоспсировини Noble Group В. Осадчук.

У 2013 році , незважаючи на погодні умови , аграрії зібрали лише пшениці , кукурудзи та ячменю – трьох основних видів зернових – близько 56 млн тонн. Надалі цей тренд буде посилюватися , – висловив думку В. Осадчук.

Ми прогнозуємо , що кожні три роки , починаючи з 2013/2014 , експорт зерна з України буде додавати 3-4 млн тонн. До 2022 року експорт зерна з України може досягти 41 млн тонн. 

Минулий сезон показав , що рекордне виробництво - не завжди добре для виробника. Але , з іншого боку , ми очікуємо , що в найближчі 3-5 років ринок вийде з рецесії , і більша пропозиція буде затребувано. Питання - чи буде готова інфраструктура .

Портову інфраструктуру ми умовно поділяємо на теоретичну і ефективну експортну складову. За підсумками 2013 потенціал перевалки українських портів становив 47 млн ??тонн , але з них ефективних потужностей - близько 28 млн тонн. Цей показник буде зростати - ми очікуємо , що до 2017 року ефективна складова портів з перевалки складе близько 39 млн тонн , а до 2022 року вона зросте до 49 млн тонн. Основні інвестпроекти з нарощування потужностей реалізуються або планується в портах Одеси та Миколаєва , також є активність в порту Південний .

Як показує практика останніх кількох років, у нас є пікові місяці , коли навантаження на інфраструктуру максимальна - пшениця ще експортується , а кукурудза вже експортується . Якщо раніше показник в 3 млн тонн експорту в місяць - це була подія , то тепер і 5 млн тонн - не межа. Наприклад , цього сезону , в жовтні 2013 року, експорт основних культур склав 3,8 млн тонн , у листопаді - 4,5 млн тонн , у грудні ми досягли 5,1 млн тонн. Інша справа - скільки може логістика витримувати такий темп .

Автотранспорт починає грати все більшу роль у забезпеченні зернової логістики. Але в українських реаліях він ефективний на відстань до 200 км , понад цього показника раціональніше використовувати залізничний.

А скільки залізничної інфраструктурі залишилося жити ? У СРСР оцінювали граничний вік зерновозу в 15 , максимум , 20 років. А сьогодні у нас майже немає зерновозів молодше 20 років. Основна маса - 29-30 років. Державний парк буде тільки зменшуватися. Я впевнений , що бізнес буде простимульований купувати приватні вагони - комерсанти або логістичні компанії будуть будувати нові або модернізувати існуючі . До 2020 року з 8-10 тис. зерновозів , які потрібні Україні , державних залишиться не більше 1000 вагонів. Але зерновоз сьогодні стоїть близько $ 70 000. При експлуатації за поточними тарифами термін його окупності становитиме близько 10-11 років. Щоб зробити такі вкладення цікавими , потрібно , щоб цей термін становив близько 5-6 років.

Частка річкового транспорту мінімальна - хоча при СРСР ім перевозилося понад 20 млн вантажів , цей напрямок також буде розвиватися.

Источник http://zernoua.info/news/6655.html

 

 

Украинские аграрии распродают новый урожай по повышенным ценам

подробнее

И.о. президента Украины подписал закон, отменяющий сертификацию зерна и зерновых складов

подробнее

МЭРТ Украины внес в парламент законопроекты по синхронизации стандартизации товаров с нормами ЕС

подробнее

Индия и Китай вытесняют других импортеров украинского подсолнечного масла

подробнее

Оценка потерь аграрного экспорта из-за стран СНГ

подробнее

Сою хочуть "обкласти". А даремно! – УАК

подробнее

Закупочные цены на зерно в Украине побили исторический рекорд

подробнее

Польша и Словакия заинтересованы экспортировать украинское зерно железнодорожным транспортом

подробнее

Біржові ціни на зернові зросли, а на сою та соєвий шрот знизились

подробнее

"Райз" намерен купить 92,8% "Сумыхимпрома"

подробнее

Около 28% рекордного экспорта украинской кукурузы в декабре пришлось на долю стран Восточной Азии

подробнее

Китай продолжает наращивать объемы импорта украинского подсолнечного масла

подробнее

Арбузов прогнозирует рекордный урожай зерновых в 2014 году

подробнее

Клименко не меняет убеждений, но по НДС проконсультирует

подробнее

У 2013/ 14 МР Китай почав імпортувати сою і ріпакову олію з України

подробнее

В Украине дорожают семена подсолнечника

подробнее

На украинском рынке соевого жмыха продолжается рост цен

подробнее

Світові ціни на зерно, сою, суху барду, глютен і глютеновий корм в Україні і Світі - 31.01.2014

подробнее

Зернова логістика в Україні монополізована

подробнее

Зависимость Китая от импорта масличных продолжает расти

подробнее

Всего страниц: 118 Страницы: 1 | 2 | 3 > >>